https://www.high-endrolex.com/26 Okna a dveře Brno | Sedma.cz https://www.high-endrolex.com/26

SEDMA International, s.r.o. - okna, dveře, zimní zahrady

Vítejte na našich stránkách! Jsme rádi, že jste zavítali právě sem. Naše firma Sedma Internationals, s.r.o. se specializuje na výrobu zimních zahrad, díky kterým si můžete užívat i v chladnějších dnech pobyt venku, ale s veškerým možným komfortem, který poskytují vnitřní prostory. Máme radost, že můžeme být u toho, když se váš domov rozrůstá o další místnost, navíc určenou pro odpočinek a příjemně strávené chvíle.

Okna a dveře z hliníku

Zaměřujeme se také na výrobu hliníkových okenhliníkových dveří Schüco. Tato značka je mezi zákazníky velmi oblíbená, a to převážně pro její precizně vyrobené produkty. Velice příjemný a pro zákazníky důležitý je také pocit bezpečí, který dveře i okna této značky poskytují. Index odolnosti proti vloupání bývá totiž u dveří a oken této značky zpravidla velmi vysoký.

Okna a dveře z plastu

Nezaměřujeme se pouze na hliník, ale rádi vyrobíme také plastová okna a dveře, která jsou mezi zákazníky nejrozšířenější. Nezalekneme se však také bezrámových oken a dveří, které v poslední době nabývají na popularitě stále více a více.

Proč si pro realizaci vašeho projektu vybrat právě naši firmu? Hovoří za nás hlavně léta zkušeností, které v tomto oboru nabíráme již od roku 2001. Svou práci děláme rádi a poctivě a snažíme se jít s dobou. Naše cíle jsou:

Neustále se zlepšující kvalita výroby - Neustálý vývoj se snahou zlepšit nabídku zákazníkovi - Zvyšování znalostí a zkušeností

Kontaktujte nás

Hledáte-li firmu, která by v Brně a okolí poskytovala širokou nabídku hliníkových oken, hliníkových dveří, skládacích oken a dveří či zimních zahrad, pak jste na správném místě.

 

REFERENCE
Meta

mám zájem o nezávaznou kalkulaci

https://www.high-endrolex.com/26