https://www.high-endrolex.com/26 Hliníková okna Schüco 70.HI | Sedma.cz https://www.high-endrolex.com/26

Hliníková okna Schüco 70.HI

  • Úvod
  • Hliníková okna Schüco 70.HI

Hliníková okna SCHÜCO 70.HI jsou skvělým řešením, pokud hledáte efektivní systémovou kombinaci nejrůznějších funkčních, designových a architektonických požadavků. Jejich předností je především vysoká úroveň tepelné izolace, atraktivní kontury křídel, štíhlé pohledové šířky a skryté kování oken, které lze otvírat dovnitř nebo ven. Kování navíc můžete mít klasické manuální anebo integrované elektromechanické.

Hliníková okna Schüco 70.hi vám nabízí velmi atraktivní designové řešení pro váš domov nebo komerční prostory. Vybírat můžete z několika řad, které nejlépe zapadnou do vašeho architektonického záměru. Máme taková hliníková okna, která díky zasklívací liště působí velmi elegantně. Další s vnějšími zkosenými konturami zase dokážou opticky zvýraznit váš objekt. Jiná s úzkou ocelovou konturou se pak hodí pro výměnu starých kovových oken anebo naopak pro novostavby, kterým propůjčí atraktivní kovový vzhled. Nabízíme ale i ekonomické řešení sloupko-příčkového vzhledu.

Dlouhá životnost, pevnost a bezpečnost

Vybírejte ze širokého sortimentu profilů. S našimi okny se nemusíte bát ani otevírání a sklápění těžkých a velkých elementů. Tento okenní a dveřní systém je navíc odolný proti vniknutí, takže se za jejich skly můžete cítit naprosto bezpečně.

mám zájem o nezávaznou kalkulaci

https://www.high-endrolex.com/26