https://www.high-endrolex.com/26 Hliníková okna SCHUCO 75.SI+ | Sedma.cz | Sedma.cz https://www.high-endrolex.com/26

Hliníková okna SCHUCO 75.SI+

  • Úvod
  • Hliníková okna SCHUCO 75.SI+

Hliníková okna SCHUCO 75.SI+ je okenní řada, která mimořádně vyniká svou vysokou tepelnou izolací. Díky tomu ušetříte na vytápění, což oceníte vy i vaše peněženka. Řada oken SCHUCO 75.SI vyniká svou výbornou funkčností a také přívětivostí při zpracování a svými technickými vlastnostmi. To všechno ve stavební šířce 75 mm pro variantu SI. Opravdu uznáníhodnou tepelnou izolaci nalézáme u této standardní řady oken při použití při pohledové šířce 117 mm.

SCHUCO SimplySmart disponuje obvodovým středovým těsněním s praporky z mechové pryže a novou izolací v zasklívací drážce, což je záruka racionálního zpracování. Díky novému mechanickému kování SCHUCO AvanTec SimplySmarta a izolace do zasklívací drážky ve formě tvarovky je montáž opravdu jednoduchá a rychlá, bez zbytečným manuálních pracovních operací.

Další předností této okenní řady je výborně zpracovaný design. Okna SCHUCO 75.SI+ působí velmi štíhlým dojmem, a navíc ještě garantují maximální transparentnost.

Tato okenní řada má několik provedení – možností je blokové okno se skrytým rámem křídla (varianta AWS 75 BS.SI+) či sloupko-příčkový vzhled (varianta AWS 75 WF.SI). Křídla mohou být alternativně jak ve standartním vzhledu, tak ve variantě RL (Residential Line).

Dálkové ovládání zabudované do systému kování

Pro okenní řadu SCHUCO 75.SI+ lze také provést motorické kování SCHUCO TipTronic, které zajistí automatické ovládání okna.

Odolnost proti násilnému vniknutí

Ani na bezpečnost se nezapomnělo. Tato okenní řada disponuje certifikátem odolnosti proti vniknutí třídy RC 3.

Okna lze mít také ve variantě, kdy je jejich otevírání vedeno směrem ven. Středové těsnění Schuco SimplySmart disponuje samočinným polohováním a není zde nutno aplikovat těsnící rohovky z EPDM.

Rohovky pro osazovací rám jsou již integrovány, a díky systémové variantě Schuco AWS 75 BS.HI+ není třeba lepit lemy, a i tak lze dosáhnout úzké pohledové šířky.

Kontaktujte nás

To vše dělá z okenní řady Schuco 75.SI+ favorita mezi zákazníky.

 

mám zájem o nezávaznou kalkulaci

https://www.high-endrolex.com/26