Pivotové dveře

Pivotové dveře 

Pivotové dveře SEDMA

Dnešní trend vysoké a široké dveře v rozměru 1700 x 3000, není žádný problém. Pivotové dveře je trend z jižních států Čína, Japonsko, Španělsko kde vynikají hlavně svými rozměry a lehkostí zavírání, pivotové dveře jsou možné osadit morickými zámky, které zajišťují bezpečí a krásu novostaveb.

Pivotové dveře vás hravě přesvědčí, že i zcela samozřejmá součást domů a budov, umí být rafinovaně elegantní. Využijte krásu každého prostoru na maximum a přemýšlejte o každém detailu. Svým jednoduchým designem bez problému doplní každý interiér či exteriér, a to doslova na míru vašim představám. Nejen vstupní pivotové dveře tak mohou skvěle podpořit první dojem prostorného moderního domova či příjemného zaměstnání.

Proč upřednostnit pivotové dveře před těmi ostatními:

Jednoduchý design a možnost zcela atypických rozměrů pivotových dveří nechá efektně vyniknout celkové řešení prostoru v jakékoliv místnosti i architektuře. Charakteristické ukotvení pivotového pantu do stropu a podlahy umožňuje maximální využití průchodu. Máte-li dostatek místa, dají se pivotové dveře dokonce využít k vtvoření zajímavé stěny s dynamickým efektem.

Sami uvidíte, že i (pivotové) dveře mohou příjemně překvapit perfektním spojením praktičnosti a originálního vzhledu.

Na Showroomu V Brně, Svatoplukova 63a, máme vystevný krásný vzorek pivot dveří.

https://youtube.com/shorts/CN27rZBwuyw?feature=share

mám zájem o nezávaznou kalkulaci