https://www.high-endrolex.com/26 Hliníkové skládací a posuvné dveře a okna | Sedma.cz https://www.high-endrolex.com/26

Nová dimenze bezrámových Posuvných stěn SCHUCO ASE 60 a ASE 80.HI

SCHÜCO ASE 80.HI

 

 

  • Posuvný systém Schüco ASE 80 (základní stavební hloubka 80 mm) s osazovacím rámem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi umožňuje realizaci velkých prosklených ploch s výškou až 3,5 metrů a do hmotnosti křídla až na 500 kg.
  • Křídla mohou být posuvná nebo posuvná se zdvihem. Kromě standardní řady nabízí posuvný systém Schüco ASE 80 i řadu Design Line s velmi úzkými pohledovými šířkami profilů, a to jen 40 mm.
  • K dispozici je i bezbariérová konstrukce, která je ideální pro snazší přístup třeba na terasu.
  • Skrytá drážka pro kování znamená, že už nejsou vidět komponenty kování ani izolační pěna.
  • Pro požadavek vysokých tepelněizolačních parametrů na úrovni pasivních domů je k dispozici systém Schüco ASE 80.HI, který umožňuje použití izolačního skla o tloušťce až 60 mm. Tento systém je možné i v bezrámovém provedení u pevné části.

Čistý a elegantní design, vysoký výkon a dostatečná flexibilita konstrukce jsou vlastnosti nových hliníkových posuvných dveří ASE 60 a ASE 80.HI od Schüco . Okna umožňují vytvoření velmi velkých prosklených otvorů až do 350 x 350 cm s ultratenkými viditelnými sekcemi.

Centrální Design Line ve svislé poloze pouhých 40 mm zaručuje nepřetržitý výhled na vnější panorama, zatímco díky prahu Design Line na úrovni podlahy je přechod mezi vnitřním a venkovním prostředím bezpečný a snadný v souladu s principy inkluzivní architektury.

Díky vložení specifických technologií, které lze integrovat do dveřních profilů, je manipulace snadná a bezpečná , a to i v případě velmi těžkých zrcátek (až 600 kg ve verzi TipTronic SimplySmart).

Například ve variantě oken se zdvižným a posuvným zařízením otevírání podporuje zvedací mechanismus, zatímco tlumicí zařízení usnadňuje zavírání. Zařízení SmartStop dále umožňuje bezpečně a efektivně zpomalit dveře, než se dostanou do konečné části pevného rámu, zatímco mechanismus SmartClose umožňuje jejich vložení „měkké“, snadné a přesné v zavřené poloze.

mám zájem o nezávaznou kalkulaci

https://www.high-endrolex.com/26