https://www.high-endrolex.com/26 Plastová okna a dveře Schüco | Sedma.cz https://www.high-endrolex.com/26

Plastová okna a dveře

  • Úvod
  • Plastová okna a dveře

Zařizujete nové bydlení nebo renovujete to stávající? Pak jistě řešíte otázku výběru těch nejvhodnějších oken a dveří. Po důkladné úvaze se přikláníte k volbě plastových oken? Děláte dobře. Plastová okna Schüco Living jsou dobrou investicí do vašeho bydlení. Výborně izolují a nejsou drahá. Navíc se snadno udržují. Jednoduše je omyjete teplou vodou s trochou mýdla. My dodáváme a montujeme kvalitní plastové dveře Schüco Living nebo CT 70 a plastová okna pro Brno a široké okolí. Vyrobeny jsou tak, že se nemusíte bát plísně, deště, smogu a ani silného slunečního svitu. Hravě vydrží mnoho let bez ztráty lesku a bravy.

V naší nabídce si můžete vybrat hned z několika typů technicky rozličně řešených plastových oken a dveří, které vynikají výbornými tepelnými izolačními vlastnostmi a tak se skvěle hodí i pro nízkoenergetické nebo dokonce pasivní domy. Rozhodně si u nás vyberete, ať už hledáte plastové dveře a okna pro dům, panelový byt, balkon nebo třeba zimní zahradu.

Plastová okna SCHÜCO CT 70

Plastová okna SCHÜCO CT 70

  • 5 komorový systém
  • stavební hlouka 70 mm
  • dvě dorazová těsnění
  • elegantní systém pro zasklení dvojsklem i trojsklem

Elegantní pětikomorový systém těchto plastových oken nabízí skvělý poměr ceny a výkonu, co se týče tepelně-izolačních vlastností. Hodí se pro zimní zahrady, panelové domy a rekonstrukce domů. Jejich stavební hloubka je 70 mm. Použita jsou u nich dvě dorazová těsnění. Zasklení může být provedeno dvojsklem i trojsklem.

Schüco Living

Plastová okna Schüco living

Prémiová plastová okna Schüco Living jsou standartně zasklena trosjklem Ug 0,5 a dosahují nejlepších izolačních hodnot standartně Uw:0,74 .

mám zájem o nezávaznou kalkulaci

https://www.high-endrolex.com/26